Субота, 02.03.2024, 03:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Духовики-естрадники КУКіМ

Куратор відділу, викладач вищої категорії

Близнюк Валентина Іванівна

Студенти відділу: Береговенко Наталя, Груша Сніжана


ДЕНЬ  ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНи

 Ведучий 1: Дозвольте нам від імені усіх дівчат та жінок привітати Вас, юнаки, зі святом справжніх чоловіків – Днем захисника Вітчизни!!! 

Ведучий 2-й : Сьогодні дійсно всі жінки вітають хлопців та чоловіків , бо вони хочуть зайвий раз підкреслити у чоловіків такі якості ,як мужність, надійність , сміливість , щиросердя і шляхетність  

 Ведучий 3-й : Весь жіночий колектив училища сьогодні як ніколи намагаються не обійти увагою юнаків, вітають їх , дарують подарунки і чарівні посмішки . 

Ведучий 4-й : А ми підготували це свято, щоб ще раз довести всім ,що наші хлопці дійсно розумні , веселі , кмітливі і будь-якої миті готові виправдати сподівання дівочих сердець.

 

 1- а .      Ми бажаємо вам , хлопці ,

                  Друзі наші щирі ,

                  Гарно всім навчатись

                  І жити у мирі !

2- а

                  Щоб зростали і мужніли

                   Ви кожну годину ,

                   Щоб батьки пишались вами

                   У будь – яку днину !

3-я.

                    Отож разом усі вітаємо ,

                   Удачі , щастя , перемог бажаємо.

                   Нехай же радість з вами поруч

                   Іде завжди праворуч і ліворуч. 

4-а.

                   Нехай завжди здійсняються всі мрії ,

                   Ще будьте мужні і щасливі ,

                   Вершин блискучих досягайте ,

                   І нам також допомагайте . 

Ведуча 1: Сьогодні ми пропонуємо вам здійснити цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси , кмітливості і майстерності.

Ведуча 2: Ми порадилися з ЗІРКАМИ, і от що з’ясували про Вас «ДУХОВИКИ- ЕСТРАДНИКИ»:

Ведуча 3-я. І так -  Холод Коля та Дивогуц Діма – Овни. Вони майбутні бізнесмени, тому що для Овнів характерним є заняття підприємницькою діяльністю. Це активні, енергійні, життєрадісні люди, які сміливо пізнають навколишній світ.

Запитання для Овнів: Чи не боїтеся ви, що дівчата своєю активністю повернуть світ знову до «матріархату»?

Ведуча 4-а. Жабенко Вадим та Ревнюк Микола народилися під знаком Тільця. Вадим та Коля досить практичні люди. Вони знають чого хочуть від життя і вперто йдуть до своєї мети. Це не заважає їм бути м’якими та лагідними.  Тілець притягує  як магніт – тому прекрасна половина так і «пливе» до його рук. А ще він любить поспати та смачно поїсти. При цьому залишається великим естетом.

Запитання для Тільців: Дайте нам відповідь: хто такий «справжній чоловік»?

Ведуча 1-а., Кириленко Максим – сузір’я Близнюків. Цей знак Зодіаку відзначається спритністю та вмінням говорити. У нього немає проблем з друзями, він легкий в спілкуванні і цінує гумор.

Запитання для Близнюків: Якби в житті тобі випала нагода зіграти якусь роль, то яку б роль ти вибрав?

Ведуча 2-а: Білан Вадим і Танцюра Роман народилися під знаком Зодіаку – Рак. Це чудові люди з багатою уявою та вмінням фантазувати. Вони уважні до дрібниць, все помічають. Зовні здаються м’якими та пасивними, а, насправді, мають досить сильний характер.

Запитання для Раків:  Яку квітку Ви вважаєте символом кохання?

Ведуча 3-а: Власенко Віталій, єдиний представник знаку Діви. Це ініціативна людина. Робить все для досягнення поставленої мети, хоча визначити мету Діві буває нелегко. Віталій трудолюбива та доброзичлива людина. Народженні під цим знаком миролюбні і покладисті, люблять насолоджуватися життям.

Запитання Діві: Якими якостями, на твою думку, повинна бути наділена ідеальна дівчина?

Ведуча 4-а: Авраменко Олексій та Кудусов Іван – Скорпіони. Це люди сильні, сміливі, цілеспрямовані і розумні. Вони володіють магічною здатністю передбачати майбутнє та впливати на людей.

Запитання Скорпіонам:  Чи існує на світі справжня чоловіча дружба?

Ведуча 1-а: Вареник Сергій та Паніван Юрій – Стрільці. Для них характерним є прямолінійність. Стрільці люблять товариство, вони веселі, хоробрі і правдиві. Мають швидкий розум та допитливість, але в навчанні їм заважає нетерплячість і непосидючість.

Запитання для Скорпіонів: Якими ви бачите чоловіків у майбутньому? 

Ведуча 2-а:  Надельнюк Віталій, Дудла Вадим – Водолії. У них завжди багато друзів та знайомих. Вони люблять все оригінальне та незвичайне. Не терплять насильства, наділені внутрішнім почуттям справедливості, рівноправності та волелюбності. Водолії мають чудові дипломатичні якості. Цей знак відомий як знак геніїв, адже 70%  відомих людей – Водолії.

 Запитання Водоліям: Як би ви спіймали Золоту Рибку, то що б ви у неї попросили

3-я. Дякуємо за увагу та відповіді. Для Вас звучить _

Ведуча 4-а.: Справжній чоловік – це сильний чоловік. У нього справа честі понад усе, він кидається у бій , ризикує своїм життя заради інших людей. Так як, це свято ми присвячуємо нашим захисникам ,то програму ми починаємо гумористичною сценкою «Проводи в армію»

( Сценка. Звучить мелодія пісні «Как родная меня мать провожала» ) . 

Мати : Не йшов би ти , синку , у солдати . Я ж тобі говорила , женись на Люські !

Призивник : Не хочу я на Люсьці !!! 

 Мати : тоді женись на Гальці !Вона б тобі за рік двох дітей народила , а то й трьох ! 

Призивник : Це ж як мамашо ? 

 Мати : А так ! У неї уже двоє є … І в армію ти б не пішов.! 

Призивник : Та хочу ж я в армію , маманя ! Уявляєш із автомата – бабах! Із кулемета та – та – та ! О, де життя справжнього мужика ! А вдома, що? Корова реве , коза бекає , дівчата попід вікнами виють. Нудьга та й годі! (Позіхає)

Мати : Добре синку ! вирішив то йди !Батько твій служив, і дід , і прадід . Гостинці я тобі зібрала : три пари носків шерстяних із нашої кози Маньки , 3 літра молока від корови Зорьки , 2 метри сала із свині Машки, 3 десятки яєць. Ось іще мішечок із насінням та конвертів пачка .Будеш там насіння лускати та листи мені писати .

Призивник : Ех , маманя йду я від вас !

Ведуча- 1: Так призовники попадають в армію : хто за бажанням , а хто по необхідності виконати свій обов’язок . А що важливо в армії ? Навчання ось що !

Ведуча-2:  Але яке навчання і служба, коли солдат голодний? Український солдат має бути ситим. І нагодованим добре! Пропонуємо перевірити кухарські здібності наших юнаків.

Міні-конкурс «Черговий на кухні». А до участі в конкурсі запрошуємо хлопців місцевих, канівських. Тому що «іногороднім», хоч-не-хоч, доводиться готувати собі їжу самостійно, у їхніх кухарських здібностях ми не сумніваємося. Хто більше почистить мандарин

Ведуча-2  : Сподіваємося! На вас можна буде покластися в майбутньому !

Хто ніч не спить , щоб ми заснули?

У кого замість книжки – автомат ?

Хто свято тут не зустрічає ?

Рідної армії солдат!

Ведуча 3-а: Наступна проблема , яку ми намагаємося вирішити -  «Галантний кавалер». Справжній джентльмен, лицар повинен знати елементарні правила поведінки та етикету .  Тому наші студенти зараз продемонструють ці знання.

За неписаними законами, кожний солдат повинен знати про свого командира все. Отже, наступний конкурс: «Командир». Безпосереднім командиром для кожного «духовика» є його викладач зі спец.муз. інструменту. Вам завдання назвати:

-         дату народження свого викладача та

-         ім’я його дружини.

Ведуча 4-а: Як приємно , коли поряд з тобою інтелігентний , вихований юнак … Отже, правила етикету потрібно знати у різних випадках і ситуаціях. Через декілька хвилин зазвучить мелодія і наші кавалери запросять до танцю красунь-духовичок. Спробуємо визначити, наскільки правильно  ви проведете цю церемонію . Запрошуємо: Олексія Авраменка і Миколу Холода, Романа Танцюру. До них приєднуються і всі інші

(Експертом є студент випускного хореографічного курсу)

Ведуча 1-а: Сучасні хлопці … Які вони ? Розкуті і відверті , непередбачувані і навпаки замкнуті і сором’язливі. Вони постійно в русі , весь вільний час за кермом авто чи супер модного скутера , або ж насолоджуються хітами естради . Ми звикли думати про них , як істот з другої планети. Тому що у них свої інтереси і захоплення, свої можливості реалізуватися в сучасному світі.

Ведуча 2-а: Наші хлопці реалізовуються через гру на музичному інструменті. Як вони знають свій інструмент?

 Для солдата  важливо вміти швидко розібрати і скласти автомат  чи пістолет.  Потрібно знати його будову. А чи знаєте будову свого інструмента – «бойового друга» ви? Конкурс  «Розбери інструмент» : хто швидше і правильніше розповість про  будову свого музичного інструмента  

 

Ведуча 3-а: Багато наших випускників, після закінчення училища, йдуть до Армії. Для когось – це стає професією: Військовий-музикан. А ми чекаємо ваших листів і дзвінків.

Конкурс: Хто швидше додзвониться до завідуючого відділом і привітає його зі святом.

 

 

 

Ведуча 4-а:   Ми впевнились, що ви дійсно у нас розумні , веселі, кмітливі та уважні. Це дуже приємно. Тому прийміть від нас у подаруноК МУЗИЧНЕ ВІТАННЯ

 

 

 Ведуча 1-а: Найбільша радість для солдата отримати вістку з дому… Один із листів матері до сина, що пішов служити до армії, ви зараз прослухаєте.

 

Коли сонечко весною землю пригрівало

Сина в армію служити мати проводжала

І стиснулось серце, очі засльозились

Як на хлопців – новобранців усіх подивилась

Привикай же сину до життя в казармі

Нехай ції роки не пройдуть намарно

Вчись сумлінно й гідно ти бійцем ставати

І поважай старших молодий солдате!

Слухай командирів – розуму навчайся

Пиши листи друзям і не зазнавайся

А як трапиться в житті скрутная хвилина

Пам’ятай же сину, що ти є людина

Щоб душі твоєї злоба не скорила

Підлість та підступність тебе не згубила

Обминай дороги, де чвари і сварки

І не прикладайся ти часто до чарки

Щоб тверезий розум тримав в віжках силу

А любов та дружба розправляла крила

 

Ведуча 2-а:

Підтримує солдата на службі, дає силу та витримку, зігріває душу та серце кохана дівчина, яка вірно чекає його на Батьківщині.

________________________________________________________________

 

Ведуча 3-а : Дівчата, давайте поміркуємо, яка доля спіткає наших хлопців в армії ?

 

4- Як ти думаєш, куди підуть служити наші хлопці?!

1- Я думаю, що Андрій Мартиненко та Коля Холод підуть в сапери

4- Чому?

1- Тому, що під час оркестру вони вміють «зривати» сміх.

 

2- А куди піде Віталій Надельнюк ?

3- Він стане генералом

2- Чому ти так вважаєш?

3- Ну як чому, він же  перший козак - соліст оркестру!

 

4- А куди піде служити Діма Дивогуц?

1- Я думаю він піде в танкісти, тому що буває під час оркестру Дмитро «як у танку» : оркестр грає –за партитурою , а Діма -своє . Досвід відпрацьовує.

 

2- Ну а Іван?

3- Я думаю він буде прикордонником

2- Я не розумію, який зв’язок між Іваном і кордоном?

3- Іван добре знає історію і зможе відрізнити де свій, а де чужий.

 

 

4- Ну а Сергій Вареник та  Олексій Авраменко?

1- А це «десантники»: кругом встигають відзначитися. Можливо, що й Романа з собою прихоплять.

 

 

- 4- А  три Вадими та Юра ?

1- Вони в армійському оркесті гратимуть - справжні музиканти.

 


Ведуча 1-а:  І знову для Вас звучить музичний номер

 

Ведуча 2-а: Україна сьогодні - незалежна держава. Українські Збройні Сили покликані охороняти незалежність рідної землі. І служать наші хлопці сьогодні на Батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній - справа честі та обов'язку…

 

Ведуча: Дякуємо за Увагу. Бажаємо Вам здійснення мрій і всього найкращого.

Форма входу
Наші викладачі
Категорії розділу
Творча діяльність оркестрів [12]
Інформація про концертні виступи духового та естрадного оркестрів КУКіМ
Вітання [30]
Привітання з нагоди різноманітних свят
Розпорядження адміністрації [6]
Ознайомлення з наказами та розпорядженнями адміністрації, що стосуються життя відділу ДЕІ КУКіМ
Дидактично-методичні матеріали [0]
Огляд дидактично-методичного забезпечення спеціалізації
Повідомлення для студентів [21]
Оголошення, запрошення
Block title
Духовий оркестр
Брати Дорошенки
Ганна Павленко
Духовий оркестр
Block title
Block content
2 курс 2011
З ДНЕМ СТУДЕНТА
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Освітній портал
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українська вільна бібліотека, безкоштовна електронна бібліотека онлайн
Рефераты -->
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі

Copyright MyCorp © 2024