Шановні Абітурієнти! Ми раді вітати Вас у нашому домі-училищі культури і мистецтв.
Ми віримо в вашу неординарність, творчі здібності, прагнення творити прекрасне і хочемо бачити в кожному продовжувача роду славного КУКіМу.
-------------------------------------------------------------
Дні відкритих дверей (ДВД) - щорічні заходи ВНЗ, мета яких - залучити абітурієнтів у ВНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу у ВНЗ, напрямків навчання тощо.
Таку назву "День відкритих дверей" одержав тому, що звичайно при вході в навчальні корпуси ВНЗ у Вас запитають документ - студентський квиток. А у ДВД у приміщення навчального закладу може ввійти будь-хто. Однак, бажаними гостями є зовсім не «будь-хтохи», а старшокласники і їхні батьки. Люди зацікавлені, уважні, відповідальні, адже, вони стоять на порозі прийняття важливого рішення – визначити своє майбутнє, отримати професійну освіту.
Поради КУКіМським випускникам
Вагомий відсоток наших випускників, зазвичай, продовжують навчання у різних ВНЗ України. Отже, спробуємо їм допомогти якнайкраще підготуватися до наступної вступної кампанії.
Чи потрібно відвідувати «дні відкритих дверей»?
НАВІЩО?
Відвідування ДВД може виявитися корисним для розв'язання наступних завдань:
Одержання інформації про ВНЗ взагалі
Якщо мета Вашого відвідування - ознайомлювальна, не звертайте занадто багато уваги на деталі типу "документи, необхідні для вступу", а сконцентруйтеся краще на тому, які є спеціальності та спеціалізації, і куди влаштовуються працювати випускники.
Складіть таблицю, у яку впишіть умови вступу, де працюють випускники, й передбачувані витрати на навчання, конкурс тощо. Потім впишете в цю таблицю дані по інших ВНЗ, ДВД яких Ви відвідаєте. Таблиця повинна бути максимально докладною, так що на ДВД краще її взагалі не ховати й записувати все, що зустрічається на шляху. Увечері, після відвідування, заповніть графи "особисті враження" (як записали б у щоденнику враження про прожитий день). Це допоможе потім відновити в пам'яті образ навчального закладу. До речі, дещо ми не можемо пояснити раціонально - але відчуваємо інтуїтивно. Так що, якщо вже відчуєте "щось не те" (начебто, і ВНЗпристойний, але не подобається він мені, не лежить до нього душа) - пошукайте що-небудь інше, довіряйте своїй інтуїції.
Щоб бути готовим до несподіванок, акуратно запишіть інформацію, що стосується поточного року - і біжіть готуватися. Тим більше, що репетитора свого Ви знайдете саме на тім же ДВД (туди приходять звичайно викладачі-репетитори, що спеціалізуються саме на підготовці до вступу в цей ВНЗ, на цю спеціальність).